HSB2018

Deelnemerslijst 2018

image33569 

Hieronder vind je de voorlopige deelnemerslijst voor de 17e Hengelsport- en Botenbeurs in de Jaarbeurs Utrecht.


Groothandels/Fabrikanten   

Albatros Hengelsport   www.albatroshengelsport.nl  
Totaalleverancier van hengelsportproducten

Arca - Bifa • www.arca-bifa.com
Hengelsportgroothandel 

Evezet • www.evezet.nl 
Hengelsportgroothandel roofvis en kapervis materialen

FOX International Group • www.foxint.com
Hengelsportgroothandel

Frenzee • www.evezet.nl 
Hengelsportgroothandel

Garbolino • www.garbolino.fr 
Hengelsportgroothandel

Korda Europe  http://nl.korda.co.uk/
Hengelsportgroothandel

Leonard Sports • www.leonardsports.nl
Hengelsportgroothandel Merken: Byron, Tsunami, LFT, 30plus, Mustad, Lemer, Ryobi, Cortland, Flambeau, Stekkie, Pool 12, Rovex, Jassid Fly, Middy, Joy of Fishing, Jarvis Walker, Fly Fishing, Climax, Sportex, Invader & Leonard Fishing Tackle 

Mac Fishing • www.macfishing.nl
Hengelsportgroothandel Merken: The Carp Collector, Geoff Anderson, Eyelevel (sunglasses), Dragon, Bekina, Sundridge, Stormsure, Ian Golds Sea Fishing Gear, Rox, Expert, Overboard, Scotty, Optionic, Aquaz, Sad, Soft-Bait Glue, Hi&Dry & Sea Grip

M&M Hengelsport • www.menmhengelsport.nl
Hengelsportgroothandel Merken: Stonfo, Cralusso, Zammataro, Geers Lokaas, Timm's Dobbers, Balzer, Lineaeffe en M&M producten

Next Level Fishing • http://www.nextlevelfishing.nl/
Hengelsportgroothandel

Pike Master Lures •www.pikemasterlures.nl
Hengelsportgroothandel in roofvis producten Merken: Big Fishing Tackle, Finn-tastic Canada, The Pig, TB Tournament Baits, Strike Pro, Sizmic, Vectra Vertical & Spigg

Preston Innovations • www.prestonfishing.nl 
Hengelsportgroothandel Korum, Sonubaits en Avid Carp

Primo Distribution • https://www.primodistribution.nl/
Hengelsportgroothandel

Pro Line Products • http://proline-products.nl/
Hoogwaardige baits

Pure Fishing • www.nl.purefishing.com 
Hengelsportgroothandel Merken:JRC, Abu Garcia, Berkley, Berkley Gulp Carp, JRC, Mitchell, PENN, Sébile & Shakespeare, Stren, Spiderwire, Hardy, Greys en Chub. 

RAM Mounts Benelux • www.rammounts.nl 
Hengelsportgroothandel

Rive • www.raven.nl  
Hengelsportgroothandel

Rozemeijer • www.rozemeijer.com 
Hengelsportgroothandel

Sportex • www.sportex.de
Hengelsportgroothandel

SPRO • www.spro.eu
Hengelsportgroothandel

TC Gear 

Hengelsportgroothandel

Tackle Guru  • www.tackleguru.com
Hengelsportgroothandel voor karper en witvis materialen

Ultimate Fishing www.ultimate-fishing.net
Hengelsportspeciaalzaak

Westin • www.westin-fishing.com
Westin kunstaas

Zebco •  http://www.zebco-europe.biz/nl/home
Groothandel in hengelsportartikelen


Hengelsportspeciaalzaken 

De Sportvisser Den Haag • www.desportvisserdenhaag.nl 
Allround hengelsportwinkel (Witvissen, Karpervissen, Roofvissen & Zeevissen)

Fly Supply & Hooked on the Fly • www.hookedonthefly.nl 
Vliegvis school & shop

Hengelsport Leiden  http://www.hengelsportleiden.nl/
Groot assortiment hengelsportartikelen

Hertog Hengelsport • www.hertog-hengelsport.nl 
Groot assortiment hengelsportartikelen

Kees Hamelink Hengelsport • http://www.keeshamelink.com/
Groot assortiment hengelsportartikelen

Paddy Hengelsport • 
www.paddy-hengelsport.nl 

Hengelsportzaak voor karper, roofvis, zeevis & witvis 

Raven Fishing & Outdoor • www.raven.nl 
Grootste hengelsportspeciaalzaak van Nederland

Rien de Wolf Hengelsport 
Hengelsportspeciaalzaak

Snoekbaars Hengelsport • www.snoekbaars-hengelsport.nl 
Hengelsportspeciaalzaak

Van der Kolk Hengelsport • www.vanderkolk-hengelsport.com
Hengelsportspeciaalzaak


Boten, motoren, trailers en accessoires 

Alumacraft • www.alumacraftnederland.nl
Verkoop, onderhoud en reparatie van boten

Crestliner Boats Europe • www.crestlinerboats.eu   
Importeur Crestliner aluminium gelaste visboten

EBBM | De Stille Boot •www.ebbm.nl
Specialist in elektrisch varen

Gorsseling Watersport • www.gorsselingwatersport.nl 
Importeur Fox Boats, Yamaha Dealer

Honda Motor Europe •www.honda.nl/marine.html
Boten en motoren

Hobie Kayak • www.hobie-kayak.com
Viskayaks

Kayakwinkel • www.kayakwinkel.nl
Kajakdealer

Kewi boten 
• www.kewi.nl

Rubberboten 

Marcraft visboten  www.marcraft.nl
Aluminium visboten op maat  

Marine Depth Sounders  www.mdsi.nl  
Groot assortiment fishfinders, gps-toestellen, electronische kaarten en diverse toebehoren van de merken Raymarine, Lowrance, Garmin, Eagle, Humminbird en Navionics. 

Mark van Dijk Yachting  • www.watersportbenelux.com 
Outdoor - Adventures - Events

Nautische Unie • www.nautischeunie.nl
Starweld aluminium gelaste visboten, tevens Mercury dealer  

Navico Logistics • http://www.navico.com/
Nautische electronica

Nion Watersport  www.nionwatersport.nl 
Motoren, boten, trailers en aanverwante artikelen

Orka Boten  orkaboten.nl
Orka boten via Hobim

Otterboat • www.otterboat.nl
Boten

Porta Bote • www.portabote.nl
Vouwboten

Rotterdam Outboard Shop • www.outboardshop.nl
Boten en motoren

Raymarine • www.raymarine.nl
Nautische electronica

Snoekbaars Bootverhuur • www.snoekbaarsbootverhuur.nl
Bootverhuur

Technautic • www.technautic.nl 
Watersportaccessoires

TTH Watersport  www.tthwatersport.nl 
Boottrailers en aluminiumboten

Van Zelst Watersport • www.vanzelstwatersport.nl
Boten, buitenboordmotoren, boottrailers, fishfinders en GPS en bootstoelen, tevens Mercury dealer

Watermill Fishing Lodge • www.watermillfishinglodge.irl
Visreizen

Zee-sportvisserij • www.zee-sportvisserij.nl
Bootvaarten


Reisbureaus en visvakanties

Calreicharters • www.marlinfishingcanaria.com
Reisbureau

Camping en Horecacentrum ’t Wisentbos • www.wisentbos.nl 
Visvakanties op camping ‘t Wisentbos

Carp Connections • www.carpconnections.nl 
Holiday & event

Cordes Travel • www.cordestravel.nl
Reisbureau voor visreizen naar Noorwegen, IJsland, Denemarken, Zweden en Florida

De Vissende Hollander  www.devissendehollander.nl
Reisorganisatie

Estación Náutica Costa Daurada • www.estacionautica.com
Reisorganisatie in Spanje

Extreme Bluefin • www.extremebluefin.com
Reisorganisatie

Hindrum Fjordsenter  www.hindrumfjordsenter.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Hitra Turistservice • www.hitraturistservice.no
Reisorganisatie in Noorwegen

Inland Fisheries Ireland Reisorganisatie 

L.A. Norwegian Club • www.lanorwegianclub.be
Socio culturele vereniging, promoot Noorwegen  

Leka Motell & Camping   www.leka-camp.no  
Vissen en camperen in Leka, Noorwegen

North-Rent GCV • www.north-rent.be 
Luxe minibussen

P&S Visreizen • www.psvisreizen.nl  
Reisbureau (visreizen)

Pike Fishing in Ireland • www.pike-fishing-ireland.com
Visreizen Ierland (Greg Latour)

Roned Spanje  www.ronedspanje.nl  
Sportvisvakanties in Spanje

Sport Fishing Company • www.sportfishingcompany.nl
Verre en meerdaagse vistochten

Vissen in Ierland • www.fisheriesireland.ie
Visvakanties in Ierland

Tight Lines visreizen • www.tightlines.nl
Volledig verzorgde reizen naar exotische bestemmingen

Vågan Feriegård • www.vagan-feriegard.no
Noorwegen toerisme

Vakantiepartner Denemarken • www.vakantiepartnerdenemarken.nl 
Uw vakantiepartner in Denemarken

Visreis.nl • www.visreis.nl
Visreizen voor vissers, door vissers 

VVP Verhuur/Visserslust • www.vvpverhuur.nl
Vakantie Vinkeveen


Carpsquare

Baitboat-Rotterdam • www.baitboats-rotterdam.nl 
Voerboten

CG Baits • http://cgbaits.nl/
Webshop voor karperaas  

CarpBaitsBelgiumwww.carpbaitsbelgium.be  
Carp Baits

Eddy Sterckx bait range   www.diepvriesboilies.be 
Leverancier van diepvriesboilies 

Hengelsport Vught •www.hengelsportvught.nl/hengelsport-vught
Hengelsportspeciaalzaak voor karpervissers

Hotspots in France  www.hotspotsinfrance.com 
Visvakanties in Frankrijk

JRC • www.jrcproducts.nl
Hengelsportgroothandel voor karpervis materialen 

Karpervijver • www.karpervijver.nl
Karper- en meervalvissen in Frankrijk

Karper Wereld Online (KWO) • www.karperwereld.nl 
Karpercommunity

Korum • www.korum.co.uk 
Groothandel karpermaterialen

Laars & Co • www.laarsenco.nl  
Dé outdoorlaarzen en buitenleven specialist

La Carpe Anglaise • La Carp Anglaise Holland
End Tackle

Special Carp • www.special-carp.nl/
Special Carp

Starbaits  www.starbaits.com
Hengelsportgroothandel voor karpervismaterialen

The Carp Specialist • www.thecarpspecialist.nl
Reisorganisatie gericht op het aanbieden van Franse wateren voor de karpervisserij

Top Secrets Holland • www.topsecretholland.nl/
Karper


Magazines en online platforms

Publishing house • www.hengelsporthuis.com 
Bekend van Hét Visblad, Zeehengelsport, Dé Roofvis, Witvis Totaal & Dé Karperwereld

Total Fishing • http://www.totalfishing.nl/
Online community voor de hengelsportliefhebber

VIP Media • www.vipmedia.nl
Bekend van Beet Magazine, Karper & Rovers


Verenigingen & federaties 

A.U.H.V. • auhv.mijnhengelsportvereniging.nl
Algemene Utrechtse Hengelaars Vereniging

H.S.V. Groot Rotterdam • www.groot-rotterdam.nl
Hengelsportvereniging Groot Rotterdam

Sportvisserij Nederland • www.sportvisserijnederland.nl 
Behartigt landelijk de belangen van de sportvisserij

Snoekstudiegroep • www.snoekstudiegroep.nl 
Snoekstudiegroep

V.N.V. Nederland • www.vnv.nu
Vereniging Nederlandse Vliegvissers

V.Z.W. Zeevissport • www.zeevissport.com 
The site of sportfishing
 


Overige   

Bungalowpark Zuiderzee •http://www.bungalowparkzuiderzee.nl
Camping

Derk Baits • www.derkbait.com  
Handpainted Lures
 

De Karperhoeve  https://www.dekarperhoeve.be/
Vismeer

Fish Carving • www.fishcarving.nl
Uit hout gesneden visbeelden

Handy Fish •www.http://handyfish.nl
Hengelsportspeciaalzaak

Invincible Productswww.roofvishaken.nl
Roofvishaken

Karpercamping www.karper-camping.net
Camping

Opjeautoslapen.nl   www.opjeautoslapen.nl
Daktenten

Outdoor Food  https://www.outdoor-food.nl/
Koken in de buitenlucht

Premium Tackle   www.premium-tackle.com
Roofvis tackle en accessoires

Remko van den Berg • www.kunstschilderremko.nl  
Kunstschilder 

Streetfishing www.streetfishing.nl
Community

Sportvisacademie Gorinchem  sportvisacademie-gorinchem.nl
Opleiding sportvisserij (MBO)

Stichting Peuterfonds    www.peuterfonds.nl 
Sportvisevenementen voor kinderen


Visgidsen

Belly-Boat Trip & RG-Fish  www.bellyboattrip.nl


Webshop 

Berendsen Visvoeders www.berlok.com  
Visvoerspecialist

BFT Shop • www.bftshop.nl
Hengelsportartikelen/roofvis

Catch and Release • www.catchandrelease.nl
Catch and Release-club

Cinnetic Pro Shop • www.cinneticproshop.nl
Webshop

Decathlon • www.decathlon.nl
Sportwebshop 

Doodaasbestellen.nl • www.doodaasbestellen.nl
Doodaas

Dukato • www.dukato.nl
Webshop

Forelshop.be • www.forelshop.be
Webshop voor forelvissers

Hengelsportcadeau.nl • www.hengelsportcadeau.nl
Hengelsportcadeaus

Hengelsport Discount • www.hengeldiscount.nl
Hengelsportcadeaus

Het juiste vislood • www.hetjuistevislood.nl
Webshop

JD Float Hengelsport • www.jdfloats.nl
Webshop

Meervalshop Tom-Cat.nl • www.tom-cat.nl
Meervalshop 

MEUS baits • www.meusbaits.nl
Webshop

Pro-Perch  http://www.pro-perch.nl/
Webshop

Roofvisaas.nl  http://www.roofvisaas.nl/
Roofvisaas en andere hengelsportartikelen

Swellpro  www.swellpro.com
Drones

Top-Baiter  www.top-baiter.com
Webshop voor aas

Zeevissport VZW • www.zeevissport.com
Webshop en kajakverhuur

Pin It

Afdrukken E-mail

bezoekers

We hebben 103 gasten en geen leden online

facebooktrans2

Algemene voorwaarden

Op al onze beurzen zijn onze algemene voorwaarden van toepassing. Klik hier voor de algemene voorwaarden